Jarní i letní věnec silné proutí -kód: 2023VX042

Kód: 2023VX042
680 Kč / ks 561,98 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Bílý proutěný věnec 30cm s kůrou, látkovými pivoňkami, umělými tulipánky a zelení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Objednejte si tento krásný jarní věnec a přivítejte jaro do svého domova nebo kanceláře. Tento ručně vyrobený bílý proutěný věnec o průměru 30 cm je zdobený kůrou, látkovými pivoňkami, umělými tulipánky a zelení. Výroba z kombinace sušených přírodních a umělých materiálů zaručuje originální vzhled, který skvěle poslouží jako bytový doplněk pro jakýkoli interiér či exteriér.

Věnec lze umístit kamkoli potřebujete, ať už jako doplněk do pokoje, obývacího pokoje, na chodbu, do předsíně nebo ke vchodovým dveřím. Tento unikátní výsledek ruční práce se stane moderním doplňkem ve vašem domě nebo bytě. Dekoraci pečlivě balíme, aby nedošlo k poškození během přepravy.

Upozorňujeme, že vystavení dekorace dešti nebo nadměrnému slunečnímu záření může snížit její životnost. Pokud máte zájem o zhotovení dekorace na míru, kontaktujte nás na adrese: https://www.dekorx.cz/kontakt/.

Prohledejte náš eshop pro další věnce a dekorace, včetně vánočních věnců na dveře, moderních adventních věnců, podzimních věnců na dveře, jarních věnců na dveře, dušičkových dekorací, celoročních věnců a dekorací, moderních věnců a dekorací na stůl, materiálu na výrobu věnců a dekorací, floristických potřeb a bytových doplňků.

Věnce: https://www.dekorx.cz/vence/

Dekorace: https://www.dekorx.cz/dekorace/

Doplňky: https://www.dekorx.cz/doplnky/

Výrobní materiál: https://www.dekorx.cz/vyrobni-material/

Doplňkové parametry

Kategorie: Vyprodané - na dotaz
? Rozměr: 30 až 40 cm
Květy: Pivoňky, Tulipány
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: