Věrnostní program

Vítejte na stránce našeho věrnostního programu!

Jsme rádi, že vám můžeme nabídnout exkluzivní odměny a výhody jako poděkování za vaši přízeň. Přečtěte si více o tom, jak funguje náš věrnostní program a jak můžete získat a uplatnit kredity (body).

Kredity za registraci zákazníka:

Při registraci na našem e-shopu získáte 50 kreditů, které odpovídají slevě 50 CZK. Tyto kredity můžete uplatnit při svém prvním nákupu.

POZOR! Pokud provedete registraci až v nákupním košíku pomocí vyplněných údajů v objednávce - nevyužijete pro tuto objednávku 50 kreditů za registraci. Registrace musí proběhnout předem. Děkujeme za pochopení systému.

Kredity za přihlášení k odběru novinek:

Přihlaste se k odběru našich novinek a získejte další kredity! (aktuálně 0 kreditů) -  Připravujeme

Sbírání a uplatňování kreditů:

Za každý nákup na našem e-shopu získáte kredity podle nastaveného koeficientu nabíjení v poměru 1 bod za každých 25,- Kč. Tyto kredity můžete uplatnit při dalších nákupech s využitím koeficientu čerpání v hodnotě 1,- Kč za 1 bod.

Neregistrovaní zákazníci:

Upozorňujeme, že neregistrovaní zákazníci nesmí sbírat a používat kredity. Chcete-li získat výhody věrnostního programu, registrujte se na našem e-shopu.

⏳ Platnost kreditů:

Kredity mají platnost (nastavitelný počet) dnů od data připsání na váš účet po dobu 365 dnů.

Minimální a maximální slevy při čerpání:

Při uplatňování kreditů není stanovena minimální výše objednávky. Maximální sleva objednávky při čerpání je 20%.

E-maily:

Při registraci a sběru kreditů vám budou zasílány systémové e-maily s informacemi o vašem kontě a dostupných kreditech.

Pokud máte další otázky nebo potřebujete více informací o našem věrnostním programu, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tady, abychom vám pomohli užívat si nákupy s co největšími výhodami. Děkujeme za vaši přízeň a těšíme se na další spolupráci!

 

REGISTRACE