SORTIMENT ON WIRE FROSTED APRICOT / RED TRAY 5ks (Var.6)
Kód: 563498-6Související produkty
Detailní popis produktu
Potřebujete poradit nebo zjistit víc? Napište nám – rádi pomůžeme.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sušina |
|---|---|
| EAN: | 8591136563498 |
| délka: | 10 |
| materiál: | přírodní |
| obsah balení: | 5 |
| průměr: | 3 |
Novinka
BRACHYCHITON LOOSE FROSTED ROSE POLY 5ks
Skladem
(26 balení)
38,02 Kč bez DPH
46 Kč
Měrná cena:
9,20 Kč / 1 ks
Novinka
SABULOSUM LOOSE FROSTED ERIKA POLY BAG 5ks
Skladem
(>30 balení)
47,11 Kč bez DPH
57 Kč
Měrná cena:
11,40 Kč / 1 ks
Eiken huls white wash 5ks - kód: VMX12
Skladem
(4 balení)
22,31 Kč bez DPH
27 Kč
Měrná cena:
5,40 Kč / 1 ks
Novinka
MUIRII LOOSE NATURAL POLY BAG 5ks
Skladem
(16 balení)
28,93 Kč bez DPH
35 Kč
Měrná cena:
7 Kč / 1 ks
Modřínové šišky různé veliksoti 5ks - kód: VMX51
Skladem
(5 balení)
10,74 Kč bez DPH
13 Kč
Měrná cena:
2,60 Kč / 1 ks
Novinka
Wringle petals frosted oranžová 10 ks
Skladem
(7 balení)
22,31 Kč bez DPH
27 Kč
Měrná cena:
2,70 Kč / 1 ks
Novinka
SORTIMENT ON WIRE FROSTED APRICOT / RED TRAY 5ks (Var.2)
Skladem
(4 balení)
53,72 Kč bez DPH
65 Kč
Měrná cena:
13 Kč / 1 ks
Novinka
AMBERBAUM LOOSE WHITE WASHED POLY 5ks
Skladem
(>30 balení)
37,19 Kč bez DPH
45 Kč
Měrná cena:
9 Kč / 1 ks
Šišky z olše hnědé 10ks - kód: VMX54
Skladem
(17 balení)
21,49 Kč bez DPH
26 Kč
Měrná cena:
2,60 Kč / 1 ks
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
