Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.
Více informací
Nastavení
Odmítnout
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
dekorx@dekorx.cz
Kontakt
O nás
Obchodní podmínky
Zakázková výroba
Věrnostní program
Blog
Podmínky ochrany osobních údajů
Hodnocení obchodu
Slovník pojmů
Konkureční výhody
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
SMUTEČNÍ DEKORACE
Doplňky a dekorace
Ručně vyrobené věnce a dekorace
Věnce
,
Dekorace
Zvířátka a postavičky
Svíčky
Aroma lampy
Svícny a lucerny
Andělé a víly
Ostatní
Smuteční dekorace
Floristický výrobní materiál
Věnce a obaly
Sušina
Přízdoba
Baňky
Ostatní potřeby
Rostliny a péče o ně
Výživa pro rostliny
Květináče a vázy
Substráty a mulče
Ochrana rostlin
Kosmetika a péče o tělo
Parfémy
Parfémy do prádla
Vůně do bytu
Aroma difuzéry
Vůně do auta
Parfémy do auta
Jíly a mýdla
Doprava a platba
Přihlášení
Více
Domů
/
Floristický výrobní materiál
/
Sušina
Sušina
, Strana 6
Nejprodávanější
Sušené plody Camel Foot
Skladem
(14 ks)
27275
12 Kč
(9,92 Kč bez DPH)
Dekorační květ bělený
Skladem
(7 ks)
26592
40 Kč
(33,06 Kč bez DPH)
Cedar rose bělená 2kusy
Skladem
(7 ks)
26586
30 Kč
(24,79 Kč bez DPH)
Lotos barvený 5 ks
Skladem
(11 ks)
26583
38 Kč
(31,40 Kč bez DPH)
Brachiton color red 5 kusů
Skladem
(12 ks)
26580
45 Kč
(37,19 Kč bez DPH)
Minolla
Skladem
(3 ks)
26574/FOT
25 Kč
(20,66 Kč bez DPH)
Mini dýně přízdoba
Skladem
(24 ks)
589429
12 Kč
(9,92 Kč bez DPH)
Dekorační ořechy ( Amra)
Skladem
(17 ks)
26568
21 Kč
(17,36 Kč bez DPH)
Plod eukalypt natural(hnědý)
Skladem
(22 ks)
26565
18 Kč
(14,88 Kč bez DPH)
Květ slaměnky mix
Skladem
(>30 ks)
26562/FOT
10 Kč
(8,26 Kč bez DPH)
Zobrazit více produktů
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
79
položek celkem
Otevřít filtr
Cena
10
Kč
222
Kč
1
10
222
Na skladě
79
Akce
0
Novinka
27
Tip
0
Inventura - zkontrolováno
78
Vyrobni_material
63
Výpis produktů
Sušina Sorgo x5pz. bianco - bílá
Skladem
(6 balení)
183,47 Kč bez DPH
222 Kč
Do košíku
158807
Sušina Nigella orientalis x100gr. rosso - červená
Skladem
(5 bal)
156,20 Kč bez DPH
189 Kč
Do košíku
58398
Cane fruit 10 ks
Skladem
(6 balení)
19,01 Kč bez DPH
23 Kč
Měrná cena:
2,30 Kč / 1 ks
Do košíku
VMX189
Novinka
Wringle petals frosted bílá 10 ks
Skladem
(12 balení)
23,14 Kč bez DPH
28 Kč
Měrná cena:
2,80 Kč / 1 ks
Do košíku
VMX184
Land lotus frosted bilý 10 lístků
Skladem
(4 ks)
45,45 Kč bez DPH
55 Kč
Detail
6462/FOT
Novinka
Orange sliced 5 ks
Skladem
(20 balení)
15,70 Kč bez DPH
19 Kč
Měrná cena:
3,80 Kč / 1 ks
Do košíku
VMX171
Novinka
Wringle petals frosted oranžová 10 ks
Skladem
(7 balení)
22,31 Kč bez DPH
27 Kč
Měrná cena:
2,70 Kč / 1 ks
Do košíku
VMX170
Eucalyptus pod frosted red 10 ks
Skladem
(1 balení)
13,22 Kč bez DPH
16 Kč
Měrná cena:
1,60 Kč / 1 ks
Do košíku
VMX169
Eucalyptus pod White wash 10 ks
Skladem
(7 balení)
14,88 Kč bez DPH
18 Kč
Měrná cena:
1,80 Kč / 1 ks
Do košíku
VMX167
Novinka
Sabulosum cones stonewashed 5 ks
Skladem
(2 balení)
29,75 Kč bez DPH
36 Kč
Měrná cena:
7,20 Kč / 1 ks
Do košíku
VMX165
Šišky z olše hnědé 10ks - kód: VMX54
Skladem
(19 balení)
21,49 Kč bez DPH
26 Kč
Měrná cena:
2,60 Kč / 1 ks
Do košíku
VMX54
Modřínové šišky různé veliksoti 5ks - kód: VMX51
Skladem
(8 balení)
10,74 Kč bez DPH
13 Kč
Měrná cena:
2,60 Kč / 1 ks
Do košíku
VMX51
Ovládací prvky výpisu
Načíst 7 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 6 z 7.
1
6
7
79
položek celkem
Nahoru