Sušina Sorgo x5pz. bianco - bílá
Kód: 158807Související produkty
Detailní popis produktu
Potřebujete poradit nebo zjistit víc? Napište nám – rádi pomůžeme.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sušina |
|---|---|
| EAN: | 8033195154007 |
| barva: | natural |
| hmotnost: | 200 |
| materiál: | sušina |
| materiál 2: | Přírodní |
| obsah balení: | 1 |
| výška: | 70 |
Eiken huls white wash 5ks - kód: VMX12
Skladem
(4 balení)
22,31 Kč bez DPH
27 Kč
Měrná cena:
5,40 Kč / 1 ks
REPENS FLOWER ABSORBTION ORANGE TRAY 2ks
Skladem
(16 balení)
73,55 Kč bez DPH
89 Kč
Měrná cena:
44,50 Kč / 1 ks
Modřínové šišky různé veliksoti 5ks - kód: VMX51
Skladem
(5 balení)
10,74 Kč bez DPH
13 Kč
Měrná cena:
2,60 Kč / 1 ks
Novinka
SABULOSUM LOOSE FROSTED ERIKA POLY BAG 5ks
Skladem
(>30 balení)
47,11 Kč bez DPH
57 Kč
Měrná cena:
11,40 Kč / 1 ks
Novinka
SALIGNUM LOOSE NATURAL POLY BAG 2ND GRADE 10ks
Skladem
(>30 balení)
24,79 Kč bez DPH
30 Kč
Měrná cena:
3 Kč / 1 ks
SUSANNAE ROSETTE FROSTED PEACH TRAY 2ks
Skladem
(3 balení)
51,24 Kč bez DPH
62 Kč
Měrná cena:
31 Kč / 1 ks
Novinka
Wringle petals frosted bílá 10 ks
Skladem
(12 balení)
23,14 Kč bez DPH
28 Kč
Měrná cena:
2,80 Kč / 1 ks
Novinka
Wringle petals frosted oranžová 10 ks
Skladem
(7 balení)
22,31 Kč bez DPH
27 Kč
Měrná cena:
2,70 Kč / 1 ks
Novinka
SABULOSUM LOOSE FROSTED ORANGE POLY BAG 5ks
Skladem
(>30 balení)
47,11 Kč bez DPH
57 Kč
Měrná cena:
11,40 Kč / 1 ks
Novinka
AMBERBAUM LOOSE NATURAL 5ks
Skladem
(12 balení)
41,32 Kč bez DPH
50 Kč
Měrná cena:
10 Kč / 1 ks
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
